بیت کوین - ارز مجازی

بیت کوین و ارزهای دیجیتال آینده ی پول های دنیا هستند

بیت کوین - ارز مجازی

بیت کوین و ارزهای دیجیتال آینده ی پول های دنیا هستند

بیت کوین
واقیعت بیت کوین چیست و چه پشتوانه ای دارد؟
در گذشته فیات مانی ها و یا پول های کاغذی که وابسته به دولت ها و بانک ها بودند پشتوانه هایی نظیر طلا و تولید ناخالص ملی که وابسته به اقتصاد یک کشور بود داشتند و با توجه به ان ها اعتبار می گرفتند .
اما اکنون بیت کوین مالکیتی مختص به یک کشور و یک نهاد خاص ندارد و بر همین اساس هم هیچ گونه پشتوانه ای نظیر پشتوانه های سنتی نخواهد داشت

کلمات کلیدی
آخرین مطالب

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

خبر الکترونیوم

electroneum با نماد ETN   -   الکترونیوم

  • coin extend
  • ۰
  • ۰

دریک کوین (dariccoin) اولین کوین ضرب شده در ایران توسط یک ایرانی خوش ذوق می باشد. این کوین که از دسته ارزهای دیجیتال غیر متمرکز می باشد و بر پایه ی تایید بر زنجیره ای از بلاک ها یا اصطلاحا بلاک چین قرار گرفته است از الگوریتم اسکریپت (scrypt) پیروی می کند . نظر به این که این کوین با استفاده از بلاک چین و تایید تراکنش ها توسط ماینرها فعال است دخل و تصرف به این کوین تقریبا صفر می باشد و تراکنش های آن از امنیت بالایی برخوردار است . براساس اظهارات سازنده ی این کوین برای بهبود و ثبات و حفظ سرمایه ی سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال نیاز به یک ارز بومی جهت حفظ ارزش سرمایه ایده ی اولیه ی ساخت این کوین شکل گرفته است. امید است با گسترش این ارز بتوان ثبات خوبی در بازار داخلی ایران بر روی ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.
از جهت داخلی بودن این ارز هنوز هیچ گونه حضوری از ان در اکسچنج های خارجی صورت نگرفته است زیرا معیار اکسچنج های خارجی عرضه و تقاضا می باشد و بازار داخلی ایران بسیار محدود است و هدف اصلی آن اکسچنج های داخلی می باشد.
این کوین که از لایت کوین فورک شده است مزایایی مشابه بیت کوین دارد با این تفاوت که با پیروی کردن از الگوریتم اسکریپت بسیار بر روی سی پی یو راحت جواب می دهد و انرژی کمتری مصرف می کند.
این ارز که در اول اسفند 96 عرضه شده است با سی پی یو و گرافیک قابل ماین هست . مجموع سکه های این کوین 42 میلیون سکه می باشد. و پاداش هر بلاک 50 سکه هست و هر روز 288 بلاک تولید می گردد و پس از 420 هزار بلاک که 4 سال به طول خواهد انجامید پاداش استخراج نصف می گردد و با گذر زمان سختی شبکه شدت خواهد گرفت و ارزش ارز فراتر خواهد رفت .
این ارز هم اکنون دارای کیف پول ویندوز و لینوکس می باشد . سرعت تراکنش های فعلی ان 36 تراکنش در ثانیه می باشد و فی تراکنش هم اکنون رایگان می باشد اما بر حسب ترافیک شبکه متغیر خواهد بود. 

  • coin extend